Home

Net van de drukker

Net van de drukker

Lezen is een lifestyle

De vloek van de Titaan graphic novel is er!

Beleef opnieuw een avontuur met Percy Jackson en zijn vrienden.

After – de filmeditie door Anna Todd

Verschijnt vandaag bij Boekerij!

Alles wat je moet weten over YALFest

Het duurt nu niet lang meer tot de vierde editie YALFest. Ben jij er klaar voor? 

Vraag het lieve Linda! #maart

Heb je een typisch YA-probleem? Linda lost het op!

Marvel fans opgelet!

Geïllustreerde YA vol spanning, romantiek en superkrachten.

De nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous

H@ck - Het instituut ligt vanaf vandaag in de winkel! 

Infernal devices ligt nu in de winkel!

Het derde deel van de ´Mortal Engines´ serie van Phillip Reeve is vanaf nu verkrijgbaar. 

'Wat zou Martin doen?" ligt nu in de winkel!

Aanrader voor de fans van 'The Hate U Give' en 'Zij en ik'. 

Pages

De vloek van de Titaan graphic novel is er!

Beleef opnieuw een avontuur met Percy Jackson en zijn vrienden.

Marvel fans opgelet!

Geïllustreerde YA vol spanning, romantiek en superkrachten.

After – de filmeditie door Anna Todd

Verschijnt vandaag bij Boekerij!

De nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous

H@ck - Het instituut ligt vanaf vandaag in de winkel! 

Alles wat je moet weten over YALFest

Het duurt nu niet lang meer tot de vierde editie YALFest. Ben jij er klaar voor? 

Infernal devices ligt nu in de winkel!

Het derde deel van de ´Mortal Engines´ serie van Phillip Reeve is vanaf nu verkrijgbaar. 

Vraag het lieve Linda! #maart

Heb je een typisch YA-probleem? Linda lost het op!

'Wat zou Martin doen?" ligt nu in de winkel!

Aanrader voor de fans van 'The Hate U Give' en 'Zij en ik'. 

Pages

To be read

De uitverkorene
29-05-2019
De executie
25-04-2019
Zonderling
30-04-2019
A darkling Plain
15-05-2019

To be read

To be read