Home

Net van de drukker

Net van de drukker

Lezen is een lifestyle

Infernal devices ligt nu in de winkel!

Het derde deel van de ´Mortal Engines´ serie van Phillip Reeve is vanaf nu verkrijgbaar. 

'Wat zou Martin doen?" ligt nu in de winkel!

Aanrader voor de fans van 'The Hate U Give' en 'Zij en ik'. 

'Zij en ik'op leeslijst van Queerboeken.nl

Voor Valentijnsdag lanceren De Leescoalitie en COC Nederland de website Queerboeken.nl.

Lees het winnende verhaal van de Best of YA Winter Schrijfwedstrijd!

De uitslag is bekend!

Must-read voor fans van The Hate U Give: Wat zou Martin doen?

Fan van The Hate U Give? Mis dit boek niet!

Dit gebeurde er in het eerste deel van De Graces

Begin goed voorbereid aan Vervloekingen met deze samenvatting!

Marketingstage bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum vanaf februari

Wij zoeken een marketingstagiair Lifestyle & Non-fictie! 

Het nieuwe Best of YA-magazine is verschenen!

Vanaf eind januari ligt het nieuwe magazine in de boekhandel! 

Pages

Infernal devices ligt nu in de winkel!

Het derde deel van de ´Mortal Engines´ serie van Phillip Reeve is vanaf nu verkrijgbaar. 

Must-read voor fans van The Hate U Give: Wat zou Martin doen?

Fan van The Hate U Give? Mis dit boek niet!

'Wat zou Martin doen?" ligt nu in de winkel!

Aanrader voor de fans van 'The Hate U Give' en 'Zij en ik'. 

Dit gebeurde er in het eerste deel van De Graces

Begin goed voorbereid aan Vervloekingen met deze samenvatting!

'Zij en ik'op leeslijst van Queerboeken.nl

Voor Valentijnsdag lanceren De Leescoalitie en COC Nederland de website Queerboeken.nl.

Marketingstage bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum vanaf februari

Wij zoeken een marketingstagiair Lifestyle & Non-fictie! 

Lees het winnende verhaal van de Best of YA Winter Schrijfwedstrijd!

De uitslag is bekend!

Het nieuwe Best of YA-magazine is verschenen!

Vanaf eind januari ligt het nieuwe magazine in de boekhandel! 

Pages

To be read

De uitverkorene
29-05-2019
De executie
25-04-2019
Zonderling
21-05-2019
De vloek van de Titaan graphic novel
21-03-2019
De dysasters
27-02-2019
A darkling Plain
15-05-2019

To be read

To be read

Instagram