Boeken die de komende maanden bij Best of YA verschijnen

10 July 2019

Boeken die de komende maanden bij Best of YA verschijnen

Er verschijnen weer een heleboel mooie, leuke en spannende, boeken bij Best of YA. Er zitten nieuwe auteurs bij die je echt niet mag missen, maar ook nieuwe boeken van de auteurs waar we al zoveel van houden!

Steeds verder weg - Helena Fox

Dit boek is zo indringend dat je absoluut zakdoekjes nodig gaat hebben tijdens het lezen. En daarna lees je ‘m gewoon op nieuw, zo mooi is dit boek! De thema’s die in dit boek aanbod komen zijn verdriet, vriendschap, het ontdekken van je seksualiteit en meer.

Steeds verder weg verschijnt 22 juli al, dus zet ‘m snel op je TBR! Ben je al nieuwsgierig? Lees dan een essay geschreven door Helena Fox over de inspiratie voor haar debuut.

Misschien is het anders – David Yoon

Misschien is het anders is een romantisch verhaal voor de fans van Becky Albertalli, Adam Silvera, Rainbow Rowell en David’s eigen vrouw, Nicola Yoon! Frank Li’s ouders willen maar één ding: dat hij op date gaat met een Koreaans meisje. Dat wordt moeilijk wanneer Frank verliefd wordt op de slimme, mooie, maar ook witte Brit. Samen met Joy, wiens ouders dezelfde verwachtingen als bij Frank hebben, bedenkt hij een plan. Ze doen net alsof ze een relatie hebben zodat hun ouders er niet achter komen dat ze eigenlijk verliefd zijn op iemand anders.

Misschien is het anders verschijnt in september, dus we hoeven gelukkig niet heel lang meer te wachten voor deze heerlijke contemporary!

Genadejaar – Kim Liggett

The Handmaid’s Tale meets De Hongerspelen meets Lord of the Flies. Zo wordt dit adembenemende boek beschreven. En wij kunnen je vertellen: als je eenmaal begint aan dit boek, kun je hem niet meer wegleggen! In Genadejaar worden meisjes op hun zestiende een jaar verbannen naar de wildernis, zodat ze gezuiverd en klaar voor het huwelijk kunnen terugkeren. Maar niet iedereen zal het overleven…

Genadejaar zal in september in de winkel liggen en deze feministische YA mag echt niet ontbreken op je TBR.

Clownsnacht – Daniëlle Bakhuis

Daniëlle’s thrillers, De eliminatie en De executie zijn razend populair, maar nu komt ze met een nieuw genre: jeugdhorror! Clownsnacht is een heus horrorverhaal gebaseerd op zeven klassieke urban legends. Wees gewaarschuwd: je nachtrust gaat ten onder aan dit boek!

Clownsnacht verschijnt in oktober en is dus perfect om te lezen tijdens deze Halloween maand. 

10 blind dates – Ashley Elston

Deze hilarische en hartverwarmende YA-romance gaat over Sophie en haar gebroken hart. Tijdens de kerstvakantie besluit haar familie 10 blind dates te organiseren om haar toch een romantische kerst te bezorgen. Maar Sophie weet niet helemaal of ze dat ziet zitten…

10 blind dates verschijnt oktober, tegelijkertijd met de Engelse en Amerikaanse editie en is perfect voor de kerstdagen.  

Muze – Laini Taylor

Het vervolg op de prachtige fantasy Zonderling verschijnt in oktober! Deze duologie is een aanrader voor de fans van Marissa Meyer, V.E. Schwab en Sarah J. Maas. En dat alles met deze GEWELDIGE cover!

Meer in deze rubriek

Het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis

Ben jij klaar voor Clownsnacht? 

betrothed

De nieuwe Kiera Cass!

Verschijnt 5 mei bij Best of YA!

Vacature sr marketeer Kinderboeken

Kom bij ons werken!

Zo heet het nieuwe Hunger Games-boek!

Check snel hoe het nieuwe boek eruit ziet!

Pages

Meer in deze rubriek

Het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis

Ben jij klaar voor Clownsnacht? 

betrothed

De nieuwe Kiera Cass!

Verschijnt 5 mei bij Best of YA!

Vacature sr marketeer Kinderboeken

Kom bij ons werken!

Zo heet het nieuwe Hunger Games-boek!

Check snel hoe het nieuwe boek eruit ziet!

Danielle Bakhuis komt naar YALFU

Je kunt Clownsnacht er exclusief kopen!

Het is Boekenweek voor Jongeren!

Komen Buddy en Daniëlle ook bij jullie langs?

Het schaduwjaar

Het eerste hoofdstuk van Het schaduwjaar

Lees alvast het eerste hoofstuk!

In Nederland als eerste verkrijgbaar: Het Schaduwjaar

Hét YA-boek van dit najaar verschijnt 17 september!

Clownsnacht: het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis

Dit horrorverhaal kan je je nachtrust kosten…

YALFU - YA-festival in Utrecht!

Zondag 13 oktober in Utrecht!

UBHS boeken

Kom bij onze uitgeverij werken!

Meerdere vacatures bij Unieboek | Het Spectrum!

Het nieuwe boek van Buddy Tegenbosch

Bekijk hier de trailer van Match.

Nieuw deel in The Hunger Games-serie!

De prequel van De Hongerspelen verschijnt in mei 2020!

5 YA-boeken met LHBTI+-personages

YA-boeken in het thema van Pride maand.

Boeken voor op je juni-TBR

Drie mooie titels die deze maand bij Best of YA verschijnen.

Terugblik op YALFest!

Spot jij jezelf op de foto’s?

De executie, het nieuwe super spannende boek van Daniëlle Bakhuis

De executie ligt vanaf vandaag in de winkel!

Zonderling is voor het eerst verkrijgbaar op YALFest!

Koop als eerste het nieuwste boek van Laini Taylor.

Vijf verfilmde YA-boeken

Lees de boeken en kijk de films!

De executie verkrijgbaar op YALFest

Het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis is op YALFest exclusief eerder te koop!

Deze boeken verschijnen deze zomer bij Best of YA!

Maak maar vast plaats op je TBR-plank!

After Anna Todd image

After – de filmeditie door Anna Todd

Verschijnt vandaag bij Boekerij!

De vloek van de Titaan graphic novel is er!

Beleef opnieuw een avontuur met Percy Jackson en zijn vrienden.

Alles wat je moet weten over YALFest

Het duurt nu niet lang meer tot de vierde editie YALFest. Ben jij er klaar voor? 

Marvel fans opgelet!

Geïllustreerde YA vol spanning, romantiek en superkrachten.

De nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous

H@ck - Het instituut ligt vanaf vandaag in de winkel! 

'Wat zou Martin doen?" ligt nu in de winkel!

Aanrader voor de fans van 'The Hate U Give' en 'Zij en ik'. 

Infernal devices ligt nu in de winkel!

Het derde deel van de ´Mortal Engines´ serie van Phillip Reeve is vanaf nu verkrijgbaar. 

'Zij en ik'op leeslijst van Queerboeken.nl

Voor Valentijnsdag lanceren De Leescoalitie en COC Nederland de website Queerboeken.nl.

Lees het winnende verhaal van de Best of YA Winter Schrijfwedstrijd!

De uitslag is bekend!

Must-read voor fans van The Hate U Give: Wat zou Martin doen?

Fan van The Hate U Give? Mis dit boek niet!

Marketingstage bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum vanaf februari

Wij zoeken een marketingstagiair Lifestyle & Non-fictie! 

Het nieuwe Best of YA-magazine is verschenen!

Vanaf eind januari ligt het nieuwe magazine in de boekhandel! 

Marketingstage Best of YA vanaf februari in Amsterdam

Wij zoeken een collega voor in ons nieuwe pand in Amsterdam!

Deze boeken verschijnen in het voorjaar bij Best of YA!

ZO. VEEL. MOOIE. BOEKEN. <3 

Kom naar YALFest 2019 met deze fantastische auteurs!

Heb jij je ticket al? 

Voor je winter-TBR: Predator’s Gold

Lees het spannende vervolg op Mortal Engines!

NIEUW: Voor het laatst gezien

Deze mysterieuze thriller moet je lezen!

Stem op Warcross voor het Chicklit.nl Young Adult boek van het jaar!

Heb jij al gestemd op dit geweldige boek?

De Eliminatie genomineerd voor Vlaamse boekenprijs

Breng nu je stem uit en win een boekenpakket!

Kom 23 september naar YALFU met Buddy Tegenbosch

YA-liefhebber? Hier moet je bij zijn! 

Dit wordt de sensatie van het najaar!

Duik in de sensationele wereld van Mortal Engines

Het najaar van Best of YA

Het wordt een groot YA-feest!

We gaan Aru Shah en het einde van de tijd uitgeven!

Je vindt een voorproefje in Apollo 3. De brandende doolhof!

Dit zijn de nieuwe boeken van Best of YA

Zo kom je de zomer wel door

Alles over YALFest 2018

Heb jij je tickets al in huis?

We <3 de boekhandel

Bookstore Day 2018: vier de boekhandel!

De allernieuwste Sarah Pinborough

Lees nu al het eerste twee hoofdstukken van Het Dodenhuis

Stage tussen de kinder- & YA-boeken

Kom je vanaf september stage bij ons lopen?

'De bliksemdief' graphic novel

Er komt een nieuwe Riordan aan!

Best of YA-magazine

Het eerste magazine van 2018 is uit, haal hem nu gratis op in de boekhandel!

De leukste Kinderboeken en Best of YA

Stagiair(e) gezocht!

Ben je gek op lezen en heb je een vlotte pen? 

Stagiair(e) gezocht

Voor de marketing van Best of YA en De leukste kinderboeken!

Dit zijn ze! De nieuwe Best of YA titels

Deze boeken verschijnen vanaf februari 2018!

Lees het eerste hoofdstuk van 'De edele'

Het nieuwste boek van Taran Matharu!

Hoera, 'Bemind' is verschenen!

Het Huis van de Nacht is terug!

YALFest twan=

Achter de schermen bij YALFest

Blog: Hoera, de kaartverkoop is van start gegaan!

Schrijvers zijn bedriegers

Laure Eve geeft schrijftips.