Deze boeken verschijnen deze zomer bij Best of YA!

28 March 2019

Maak maar vast wat plek op je TBR-plank, want de komende maanden verschijnen er weer heel veel leuke boeken bij Best of YA! We zijn ontzettend enthousiast over al deze geweldige boeken die uitkomen en kunnen haast niet wachten. In dit artikel introduceren we alle boeken die in het voorjaar en de zomer van 2019 bij Best of YA zullen verschijnen.

De executie van Daniëlle Bakhuis

Verschijnt 25 april, exclusief eerder te koop op YALFest!

Daniëlle Bakhuis, die je kent van De eliminatie, komt in april met de superspannende thriller De executie. Het is 2048. Wanneer de zestienjarige Charlotte van der Wal een misdaad begaat, heeft dat grote gevolgen. Sinds de doodstraf weer is ingevoerd, worden jongeren in enorme kooien boven een onpeilbare diepte in een live tv-show terechtgesteld. Ze zijn hun leven niet zeker, want voor het uur voorbij is zullen bij vier kandidaders de bodems onder hun kooien worden weg geklapt.

Zonderling van Laini Taylor

Verschijnt 30 april, exclusief eerder te koop op YALFest!

Deze supermooie fantasy kan je niet missen: Zonderling van Laini Taylor! Een magisch verhaal over de oorlogswees en bibliothecaris Lazlo Strange. Lazlo is sinds zijn vijfde al geobsedeerd door de mythische stad Weep, maar het vergt meer moed dan hij in zich heeft om de halve wereld over te steken en naar de stad op zoek te gaan. Dan doet zich een prachtige kans voor: een held genaamd de Godslayer en een groep legendarische krijgers heeft zijn hulp nodig bij het oplossen van een mysterieus probleem. Lazlo moet deze kans grijpen of zijn droom voor altijd verliezen. Dit boek is zeker een aanrader voor fans van Sarah J. Maas, V.E. Schwab en Marissa Meyer!

A Darkling Plain van Philip Reeve

Verschijnt 15 mei

Mortal Engines dendert door! In mei verschijnt het vierde en laatste deel uit de serie. De hoofdpersonen komen oog in oog te staan met een vijand die de wapens en de wil bezit om de hele mensheid te vernietigen.

De uitverkorene van Taran Matharu

Verschijnt in mei

De Nieuweling-auteur Taran Matharu komt met een nieuwe serie! Cade uit de 21e eeuw en Harriet uit het victoriaanse tijdperk worden vanuit hun eigen tijd en leven getransporteerd naar een andere wereld. Het rijk waarin ze belanden wordt bewoond door wezens uit het verleden: prehistorische dieren en monsterlijke beesten. Cade en Harriet moeten deelnemen aan een oneindig en bruut toernooi. Ze moeten zich klaarmaken voor de strijd, want vluchten is geen optie…

Her Royal Highness van Rachel Hawkins

Verschijnt in juni

Na het populaire boek Royals komt Rachel Hawkins met een vervolg! Millie Quint besluit zich aan te melden voor een prestigieuze school in Schotland nadat ze haar vriendin met een ander had zien zoenen. In de Schotse Hooglanden kan ze haar geluk niet op: ze geniet van het mooie landschap en de prachtige school. Er is alleen een probleem en dat is dat ze haar kamergenoot Flora niet kan uitstaan. Ze gedraagt zich als een echte prinses én is ook een echte prinses, van Schotland! Lukt het Millie om een echte happily ever after als in de sprookjes te krijgen?

Match van Buddy Tegenbosch

Verschijnt in juni

Vanaf het moment dat Jim voor het eerst op het voetbalveld staat, weet hij dat hij er thuis hoort. Met succes doorloopt hij de jeugdopleiding van psv en als hij zeventien is, krijgt hij bericht dat hij mee mag op trainingskamp met de selectie. Het is precies waar hij al die jaren zo hard voor heeft getraind. Maar soms gebeuren er dingen waar je geen vat op hebt. Die je niet verwacht had. Waardoor je even niet meer weet wat je moet doen, wie je bent, wat er belangrijk is. Op die momenten heb je iemand nodig, ook al weet je dat zelf misschien nog niet.

Steeds verder weg van Helena Fox

Verschijnt in juli

Biz lijkt een gewone tiener; ze woont bij haar moeder van een grote vriendengroep waar ze niet helemaal zichzelf kan zijn, maar ze hoort tenminste ergens bij. Dan gebeurt er iets waardoor Biz totaal de weg kwijtraakt en ze besluit dat het misschien makkelijker, beter, fijner is om helemaal weg te zweven. Of misschien – misschien, misschien – is er een andere optie die Biz nog niet kan zien. Steeds verder weg gaat over verdriet, vriendschap, jezelf kwijtraken en de lastige weg terug omhoog uit de diepste put waar je nooit in terecht wilde komen. Dit indringende verhaal wil je direct herlezen!  

Rariteiten van John Bigwood

Verschijnt in juli

De meest extreme zoek-de-verschillenuitdaging ooit! Wees gewaarschuwd: als je eenmaal begint met zoeken, kun je niet stoppen totdat je alle verschillen hebt gevonden. En dat is nog niet zo gemakkelijk als je denkt!

Meer in deze rubriek

5 YA-boeken met LHBTI+-personages

YA-boeken in het thema van Pride maand.

Boeken voor op je juni-TBR

Drie mooie titels die deze maand bij Best of YA verschijnen.

Terugblik op YALFest!

Spot jij jezelf op de foto’s?

De executie, het nieuwe super spannende boek van Daniëlle Bakhuis

De executie ligt vanaf vandaag in de winkel!

Pages

Meer in deze rubriek

5 YA-boeken met LHBTI+-personages

YA-boeken in het thema van Pride maand.

Boeken voor op je juni-TBR

Drie mooie titels die deze maand bij Best of YA verschijnen.

Terugblik op YALFest!

Spot jij jezelf op de foto’s?

De executie, het nieuwe super spannende boek van Daniëlle Bakhuis

De executie ligt vanaf vandaag in de winkel!

Zonderling is voor het eerst verkrijgbaar op YALFest!

Koop als eerste het nieuwste boek van Laini Taylor.

Vijf verfilmde YA-boeken

Lees de boeken en kijk de films!

De executie verkrijgbaar op YALFest

Het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis is op YALFest exclusief eerder te koop!

After Anna Todd image

After – de filmeditie door Anna Todd

Verschijnt vandaag bij Boekerij!

De vloek van de Titaan graphic novel is er!

Beleef opnieuw een avontuur met Percy Jackson en zijn vrienden.

Alles wat je moet weten over YALFest

Het duurt nu niet lang meer tot de vierde editie YALFest. Ben jij er klaar voor? 

Marvel fans opgelet!

Geïllustreerde YA vol spanning, romantiek en superkrachten.

De nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous

H@ck - Het instituut ligt vanaf vandaag in de winkel! 

'Wat zou Martin doen?" ligt nu in de winkel!

Aanrader voor de fans van 'The Hate U Give' en 'Zij en ik'. 

Infernal devices ligt nu in de winkel!

Het derde deel van de ´Mortal Engines´ serie van Phillip Reeve is vanaf nu verkrijgbaar. 

'Zij en ik'op leeslijst van Queerboeken.nl

Voor Valentijnsdag lanceren De Leescoalitie en COC Nederland de website Queerboeken.nl.

Lees het winnende verhaal van de Best of YA Winter Schrijfwedstrijd!

De uitslag is bekend!

Must-read voor fans van The Hate U Give: Wat zou Martin doen?

Fan van The Hate U Give? Mis dit boek niet!

Marketingstage bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum vanaf februari

Wij zoeken een marketingstagiair Lifestyle & Non-fictie! 

Het nieuwe Best of YA-magazine is verschenen!

Vanaf eind januari ligt het nieuwe magazine in de boekhandel! 

Marketingstage Best of YA vanaf februari in Amsterdam

Wij zoeken een collega voor in ons nieuwe pand in Amsterdam!

Deze boeken verschijnen in het voorjaar bij Best of YA!

ZO. VEEL. MOOIE. BOEKEN. <3 

Kom naar YALFest 2019 met deze fantastische auteurs!

Heb jij je ticket al? 

Voor je winter-TBR: Predator’s Gold

Lees het spannende vervolg op Mortal Engines!

NIEUW: Voor het laatst gezien

Deze mysterieuze thriller moet je lezen!

Stem op Warcross voor het Chicklit.nl Young Adult boek van het jaar!

Heb jij al gestemd op dit geweldige boek?

De Eliminatie genomineerd voor Vlaamse boekenprijs

Breng nu je stem uit en win een boekenpakket!

Kom 23 september naar YALFU met Buddy Tegenbosch

YA-liefhebber? Hier moet je bij zijn! 

Dit wordt de sensatie van het najaar!

Duik in de sensationele wereld van Mortal Engines

Het najaar van Best of YA

Het wordt een groot YA-feest!

We gaan Aru Shah en het einde van de tijd uitgeven!

Je vindt een voorproefje in Apollo 3. De brandende doolhof!

Dit zijn de nieuwe boeken van Best of YA

Zo kom je de zomer wel door

Alles over YALFest 2018

Heb jij je tickets al in huis?

We <3 de boekhandel

Bookstore Day 2018: vier de boekhandel!

De allernieuwste Sarah Pinborough

Lees nu al het eerste twee hoofdstukken van Het Dodenhuis

Stage tussen de kinder- & YA-boeken

Kom je vanaf september stage bij ons lopen?

'De bliksemdief' graphic novel

Er komt een nieuwe Riordan aan!

Best of YA-magazine

Het eerste magazine van 2018 is uit, haal hem nu gratis op in de boekhandel!

De leukste Kinderboeken en Best of YA

Stagiair(e) gezocht!

Ben je gek op lezen en heb je een vlotte pen? 

Stagiair(e) gezocht

Voor de marketing van Best of YA en De leukste kinderboeken!

Dit zijn ze! De nieuwe Best of YA titels

Deze boeken verschijnen vanaf februari 2018!

Lees het eerste hoofdstuk van 'De edele'

Het nieuwste boek van Taran Matharu!

Hoera, 'Bemind' is verschenen!

Het Huis van de Nacht is terug!

YALFest twan=

Achter de schermen bij YALFest

Blog: Hoera, de kaartverkoop is van start gegaan!

Schrijvers zijn bedriegers

Laure Eve geeft schrijftips.