stagiair(e) gezocht vj 2018

16 January 2018

Gezocht! Stagiair(e) (social) marketeer met vlotte pen vanaf 1 maart 2018

Update 27-02-2018: deze vacature is inmiddels vervuld!

In deze functie draai je volledig mee op de marketingafdeling binnen het kinderboeken- en YA-fonds. Je zal een groot gedeelte van je tijd bezig zijn met het schrijven van content voor de websites en de social mediakanalen en het opstellen van persberichten. Daarnaast ondersteun je de marketeers van de kinderboeken- en YA-afdeling in hun dagelijkse werkzaamheden.

Wij bieden:

- Een leerzame stage van minstens 5 maanden
- Een fulltime stage (36 uur)
- € 350,- bruto per maand 
- Een stageplek op een gezellige, inspirerende marketingafdeling, waar je veel vrijheid krijgt voor eigen initiatieven.

Wij vragen:

- Affiniteit met boeken
- Een relevante hbo-of wo-opleiding 
- Enthousiasme en leergierigheid
- Affiniteit met social media
- Nauwkeurigheid en een proactieve houding
- Ervaring met het schrijven van teksten 
- Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift 
- Goede communicatieve vaardigheden 

Kortom, ben je op zoek naar een uitdagende en leerzame stage op een marketingafdeling waar een jong en dynamisch team zit? Dan willen wij heel graag koffie met je drinken!

Stuur je motivatie en cv naar annemieke.krug@unieboekspectrum.nl
Mail voor meer informatie naar Kelly Roos via kelly.roos@unieboekspectrum.nl 

Meer in deze rubriek

5 YA-boeken met LHBTI+-personages

YA-boeken in het thema van Pride maand.

Boeken voor op je juni-TBR

Drie mooie titels die deze maand bij Best of YA verschijnen.

Terugblik op YALFest!

Spot jij jezelf op de foto’s?

De executie, het nieuwe super spannende boek van Daniëlle Bakhuis

De executie ligt vanaf vandaag in de winkel!

Pages

Meer in deze rubriek

5 YA-boeken met LHBTI+-personages

YA-boeken in het thema van Pride maand.

Boeken voor op je juni-TBR

Drie mooie titels die deze maand bij Best of YA verschijnen.

Terugblik op YALFest!

Spot jij jezelf op de foto’s?

De executie, het nieuwe super spannende boek van Daniëlle Bakhuis

De executie ligt vanaf vandaag in de winkel!

Zonderling is voor het eerst verkrijgbaar op YALFest!

Koop als eerste het nieuwste boek van Laini Taylor.

Vijf verfilmde YA-boeken

Lees de boeken en kijk de films!

De executie verkrijgbaar op YALFest

Het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis is op YALFest exclusief eerder te koop!

Deze boeken verschijnen deze zomer bij Best of YA!

Maak maar vast plaats op je TBR-plank!

After Anna Todd image

After – de filmeditie door Anna Todd

Verschijnt vandaag bij Boekerij!

De vloek van de Titaan graphic novel is er!

Beleef opnieuw een avontuur met Percy Jackson en zijn vrienden.

Alles wat je moet weten over YALFest

Het duurt nu niet lang meer tot de vierde editie YALFest. Ben jij er klaar voor? 

Marvel fans opgelet!

Geïllustreerde YA vol spanning, romantiek en superkrachten.

De nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous

H@ck - Het instituut ligt vanaf vandaag in de winkel! 

'Wat zou Martin doen?" ligt nu in de winkel!

Aanrader voor de fans van 'The Hate U Give' en 'Zij en ik'. 

Infernal devices ligt nu in de winkel!

Het derde deel van de ´Mortal Engines´ serie van Phillip Reeve is vanaf nu verkrijgbaar. 

'Zij en ik'op leeslijst van Queerboeken.nl

Voor Valentijnsdag lanceren De Leescoalitie en COC Nederland de website Queerboeken.nl.

Lees het winnende verhaal van de Best of YA Winter Schrijfwedstrijd!

De uitslag is bekend!

Must-read voor fans van The Hate U Give: Wat zou Martin doen?

Fan van The Hate U Give? Mis dit boek niet!

Marketingstage bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum vanaf februari

Wij zoeken een marketingstagiair Lifestyle & Non-fictie! 

Het nieuwe Best of YA-magazine is verschenen!

Vanaf eind januari ligt het nieuwe magazine in de boekhandel! 

Marketingstage Best of YA vanaf februari in Amsterdam

Wij zoeken een collega voor in ons nieuwe pand in Amsterdam!

Deze boeken verschijnen in het voorjaar bij Best of YA!

ZO. VEEL. MOOIE. BOEKEN. <3 

Kom naar YALFest 2019 met deze fantastische auteurs!

Heb jij je ticket al? 

Voor je winter-TBR: Predator’s Gold

Lees het spannende vervolg op Mortal Engines!

NIEUW: Voor het laatst gezien

Deze mysterieuze thriller moet je lezen!

Stem op Warcross voor het Chicklit.nl Young Adult boek van het jaar!

Heb jij al gestemd op dit geweldige boek?

De Eliminatie genomineerd voor Vlaamse boekenprijs

Breng nu je stem uit en win een boekenpakket!

Kom 23 september naar YALFU met Buddy Tegenbosch

YA-liefhebber? Hier moet je bij zijn! 

Dit wordt de sensatie van het najaar!

Duik in de sensationele wereld van Mortal Engines

Het najaar van Best of YA

Het wordt een groot YA-feest!

We gaan Aru Shah en het einde van de tijd uitgeven!

Je vindt een voorproefje in Apollo 3. De brandende doolhof!

Dit zijn de nieuwe boeken van Best of YA

Zo kom je de zomer wel door

Alles over YALFest 2018

Heb jij je tickets al in huis?

We <3 de boekhandel

Bookstore Day 2018: vier de boekhandel!

De allernieuwste Sarah Pinborough

Lees nu al het eerste twee hoofdstukken van Het Dodenhuis

Stage tussen de kinder- & YA-boeken

Kom je vanaf september stage bij ons lopen?

'De bliksemdief' graphic novel

Er komt een nieuwe Riordan aan!

Best of YA-magazine

Het eerste magazine van 2018 is uit, haal hem nu gratis op in de boekhandel!

Stagiair(e) gezocht

Voor de marketing van Best of YA en De leukste kinderboeken!

Dit zijn ze! De nieuwe Best of YA titels

Deze boeken verschijnen vanaf februari 2018!

Lees het eerste hoofdstuk van 'De edele'

Het nieuwste boek van Taran Matharu!

Hoera, 'Bemind' is verschenen!

Het Huis van de Nacht is terug!

YALFest twan=

Achter de schermen bij YALFest

Blog: Hoera, de kaartverkoop is van start gegaan!

Schrijvers zijn bedriegers

Laure Eve geeft schrijftips.