Ken jij het Premium Lezersprogramma al?

03 July 2020
Lieve lezer,
 
Leuk dat je een kijkje neemt op onze website, want we hebben sinds kort iets nieuws: het Premium Lezersprogramma. Wat houdt dit programma in? Wij bieden een aantal boeken van Best of YA aan die je kunt aanvragen, in ruil voor een online recensie. Hoe leuk is dat? Lees snel verder als je meer wilt weten over het programma!
 
Hoe werkt het?
Wij plaatsen eens in de zoveel tijd een link op onze social media (Instagram en Facebook) naar een formulier waar je een boek kunt kiezen en je gegevens kunt achterlaten. Wij sturen dit boek naar je op, jij schrijft een recensie en plaatst deze in ieder geval op Bol.com, maar je mag het ook op meer online platformen plaatsen (denk aan AKO, Libris, Hebban, Goodreads of je eigen platformen op social media bijvoorbeeld). Hoe meer, hoe beter natuurlijk! Wij sturen altijd alle deelnemers een bevestigingsmail met verdere informatie (wanneer je het boek kunt verwachten bijvoorbeeld). 
 
Let op: We laten onze nieuwsbriefabonnees als eerste weten wanneer er een nieuw Premium Lezersprogramma online komt met nieuwe leuke boeken om te recenseren. We plaatsen pas een dag later op social! Zorg ervoor dat je als eerste op de hoogte bent door je in te schrijven voor onze maandelijkse nieuwsbrief. (Oh ja, en als je je inschrijft maak je ook nog eens kans op een boekenpakket t.w.v. € 100,-)
 
Hoe meld ik me aan?
Het Premium Lezersprogramma vindt eens in de zoveel tijd plaats. Wij plaatsen dan een link op onze social media (Instagram en Facebook) naar een formulier waar je een boek kunt kiezen en je gegevens kunt achterlaten. Alleen dan kun je je aanmelden! Je hoeft ons dus niet te mailen dat je je wilt aanmelden voor het programma als er geen formulier of link actief is voor het Premium Lezersprogramma. Wij zullen op social media ook aangeven wanneer de plekken voor het programma vol zijn. En zoals hierboven ook staat vermeld, plaatsen we de link als eerste in onze maandelijkse nieuwsbrief. Nieuwsbriefabonnees kunnen zich dus eerder inschrijven. 
 
Uit welke boeken kan ik kiezen, en hoeveel mag ik er aanvragen?
Wij maken een selectie van titels die we aanbieden voor een recensie. Die staan genoemd in het aanmeldformulier. Je mag één boek aanvragen.
 
Moet ik hiervoor betalen?
Nee, deelname is volledig kosteloos. Het enige wat we van je vragen is een online recensie!
 
Voor wanneer moet ik de recensie af hebben?
Je krijgt van ons een bevestigingsmail, onder andere met informatie wanneer je boek op de post gaat. We verwachten dat je zodra het boek bij je binnen is ongeveer binnen twee weken een recensie plaatst. We hopen heel erg dat het je lukt het boek binnen twee weken lekker uit te lezen! Mocht het echt niet gaan lukken dan is dat geen ramp, maar laat het dan even weten.
 
En als ik de recensie af heb, wat doe ik dan?
Stuur een reply op de bevestigingsmail die je van ons hebt gekregen! Stuur een screenshot van je recensie of laat ons weten wat je username was (we houden dit bij voor toekomstige edities van het Premium Lezersprogramma). Mocht je je recensie op meerdere platformen hebben gezet, laat ons dat ook even weten! Wij houden bij of en hoe vaak je een recensie geplaatst hebt, zodat we jou ook vaker de kans kunnen geven om in de toekomst nog een boek uit te kiezen. 
 
Cool! En wat moet ik doen als ik nog vragen heb?
Je kunt ons altijd even een mailtje sturen via info [at] bestofyabooks.nl We proberen je mail binnen 2 werkdagen te beantwoorden. 
We hopen je binnenkort te verwelkomen bij een editie van het Premium Lezersprogramma!
 

Meer in deze rubriek

Alles over Midnight Sun

Het gloednieuwe boek van Stephenie Meyer is overal verkrijgbaar!

Stagiair gezocht!

Kom jij ons team versterken?

Midnight Sun komt eraan!

Is het al 4 augustus?

De ballade van slangen en zangvogels is verschenen!

Klik hier voor nieuwtjes, leuke extra's en meer!

Pages

Meer in deze rubriek

Alles over Midnight Sun

Het gloednieuwe boek van Stephenie Meyer is overal verkrijgbaar!

Stagiair gezocht!

Kom jij ons team versterken?

Midnight Sun komt eraan!

Is het al 4 augustus?

De ballade van slangen en zangvogels is verschenen!

Klik hier voor nieuwtjes, leuke extra's en meer!

Actie Hongerspelen-prequel verlengd!

Tot eind mei korting scoren op De ballade van slangen en zangvogels!

Daniëlle Bakhuis is auteur voor 3PAK!

Samen met Pepijn Lanen en Johan Fretz schrijft ze het Boekenweekgeschenk voor Jongeren.

Exclusief: fragment uit het eerste hoofdstuk van het nieuwe Hongerspelen-boek

Dit. wil. je. lezen.

Je gaat niet geloven wie de hoofdpersoon is in de nieuwe Hongerspelen...

CHECK. THIS. OUT.

Dwaalspoor wint eerste prijs Thrillers & More Beste Boeken 2019: Young Adult Vertaald

Dwaalspoor is de favoriet in de categorie Young Adult Vertaald!

YALFest-nieuws

We gaan helaas stoppen.

Deze boeken verschijnen dit voorjaar bij Best of YA!

Bekijk de titels uit onze nieuwe brochure

Reserveer nu het nieuwe Hongerspelen-boek!

Hardcover tijdelijk met korting

Stem op De executie en Match!

Leestip voor de Jonge Jury!

Nieuwe poëziebundel Het zout uit je ogen

Gedichten over vlinders in je buik én gebroken harten

Nu in de winkel: 10 blind dates

Het perfecte boek voor de feestdagen! 

De executie Danielle Bakhuis

De executie is Leestip voor de Jonge Jury!

Je kunt vanaf 1 januari stemmen!

Marketingstage vanaf februari 2020

Hoog in de toren, tussen de boeken!

Het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis

Ben jij klaar voor Clownsnacht

betrothed

De nieuwe Kiera Cass!

Verschijnt 5 mei bij Best of YA!

Zo heet het nieuwe Hunger Games-boek!

Check snel hoe het nieuwe boek eruit ziet!

Danielle Bakhuis komt naar YALFU

Je kunt Clownsnacht er exclusief kopen!

boeken_buddy_en_danielle

Het is Boekenweek voor Jongeren!

Komen Buddy en Daniëlle ook bij jullie langs?

Het schaduwjaar

Het eerste hoofdstuk van Het schaduwjaar

Lees alvast het eerste hoofstuk!

In Nederland als eerste verkrijgbaar: Het Schaduwjaar

Hét YA-boek van dit najaar verschijnt 17 september!

Clownsnacht: het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis

Dit horrorverhaal kan je je nachtrust kosten…

YALFU - YA-festival in Utrecht!

Zondag 13 oktober in Utrecht!

UBHS boeken

Kom bij onze uitgeverij werken!

Meerdere vacatures bij Unieboek | Het Spectrum!

Boeken die de komende maanden verschijnen

Deze boeken moeten op je wish-list!

Het nieuwe boek van Buddy Tegenbosch

Bekijk hier de trailer van Match.

Nieuw deel in The Hunger Games-serie!

De prequel van De Hongerspelen verschijnt in mei 2020!

5 YA-boeken met LHBTI+-personages

YA-boeken in het thema van Pride maand.

Boeken voor op je juni-TBR

Drie mooie titels die deze maand bij Best of YA verschijnen.

Terugblik op YALFest!

Spot jij jezelf op de foto’s?

De executie, het nieuwe super spannende boek van Daniëlle Bakhuis

De executie ligt vanaf vandaag in de winkel!

Zonderling is voor het eerst verkrijgbaar op YALFest!

Koop als eerste het nieuwste boek van Laini Taylor.

Vijf verfilmde YA-boeken

Lees de boeken en kijk de films!

De executie verkrijgbaar op YALFest

Het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis is op YALFest exclusief eerder te koop!

Deze boeken verschijnen deze zomer bij Best of YA!

Maak maar vast plaats op je TBR-plank!

After Anna Todd image

After – de filmeditie door Anna Todd

Verschijnt vandaag bij Boekerij!

De vloek van de Titaan graphic novel is er!

Beleef opnieuw een avontuur met Percy Jackson en zijn vrienden.

Alles wat je moet weten over YALFest

Het duurt nu niet lang meer tot de vierde editie YALFest. Ben jij er klaar voor? 

Marvel fans opgelet!

Geïllustreerde YA vol spanning, romantiek en superkrachten.

De nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous

H@ck - Het instituut ligt vanaf vandaag in de winkel! 

'Wat zou Martin doen?" ligt nu in de winkel!

Aanrader voor de fans van 'The Hate U Give' en 'Zij en ik'. 

Infernal devices ligt nu in de winkel!

Het derde deel van de ´Mortal Engines´ serie van Phillip Reeve is vanaf nu verkrijgbaar. 

'Zij en ik'op leeslijst van Queerboeken.nl

Voor Valentijnsdag lanceren De Leescoalitie en COC Nederland de website Queerboeken.nl.

Lees het winnende verhaal van de Best of YA Winter Schrijfwedstrijd!

De uitslag is bekend!

Must-read voor fans van The Hate U Give: Wat zou Martin doen?

Fan van The Hate U Give? Mis dit boek niet!

Marketingstage bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum vanaf februari

Wij zoeken een marketingstagiair Lifestyle & Non-fictie! 

Het nieuwe Best of YA-magazine is verschenen!

Vanaf eind januari ligt het nieuwe magazine in de boekhandel! 

Marketingstage Best of YA vanaf februari in Amsterdam

Wij zoeken een collega voor in ons nieuwe pand in Amsterdam!

Deze boeken verschijnen in het voorjaar bij Best of YA!

ZO. VEEL. MOOIE. BOEKEN. <3 

Kom naar YALFest 2019 met deze fantastische auteurs!

Heb jij je ticket al? 

Voor je winter-TBR: Predator’s Gold

Lees het spannende vervolg op Mortal Engines!

NIEUW: Voor het laatst gezien

Deze mysterieuze thriller moet je lezen!

Stem op Warcross voor het Chicklit.nl Young Adult boek van het jaar!

Heb jij al gestemd op dit geweldige boek?

De Eliminatie genomineerd voor Vlaamse boekenprijs

Breng nu je stem uit en win een boekenpakket!

Kom 23 september naar YALFU met Buddy Tegenbosch

YA-liefhebber? Hier moet je bij zijn! 

mortal engines

Dit wordt de sensatie van het najaar!

Duik in de sensationele wereld van Mortal Engines

Het najaar van Best of YA

Het wordt een groot YA-feest!

We gaan Aru Shah en het einde van de tijd uitgeven!

Je vindt een voorproefje in Apollo 3. De brandende doolhof!

Dit zijn de nieuwe boeken van Best of YA

Zo kom je de zomer wel door

Alles over YALFest 2018

Heb jij je tickets al in huis?

We <3 de boekhandel

Bookstore Day 2018: vier de boekhandel!

De allernieuwste Sarah Pinborough

Lees nu al het eerste twee hoofdstukken van Het Dodenhuis

Stage tussen de kinder- & YA-boeken

Kom je vanaf september stage bij ons lopen?

'De bliksemdief' graphic novel

Er komt een nieuwe Riordan aan!

Best of YA-magazine

Het eerste magazine van 2018 is uit, haal hem nu gratis op in de boekhandel!

De leukste Kinderboeken en Best of YA

Stagiair(e) gezocht!

Ben je gek op lezen en heb je een vlotte pen? 

Stagiair(e) gezocht

Voor de marketing van Best of YA en De leukste kinderboeken!

Dit zijn ze! De nieuwe Best of YA titels

Deze boeken verschijnen vanaf februari 2018!

Lees het eerste hoofdstuk van 'De edele'

Het nieuwste boek van Taran Matharu!

Hoera, 'Bemind' is verschenen!

Het Huis van de Nacht is terug!

YALFest twan=

Achter de schermen bij YALFest

Blog: Hoera, de kaartverkoop is van start gegaan!

Schrijvers zijn bedriegers

Laure Eve geeft schrijftips.