Reserveer nu Heartstopper 5

16 November 2023

Reserveer nu Heartstopper 5

Eindelijk kunnen we het van de daken schreeuwen: op 7 december verschijnt tegelijkertijd met de Engelse editie Heartstopper 5! We hebben het hele verhaal al gelezen, ook de stukken die nog niet online staan, en we kunnen jullie verzekeren dat jullie gaan genieten. Om dit boek extra speciaal te maken hebben we holografische folie op het omslag, en wat wordt het mooi!

In Hearstopper 5 is er een hele hoop gaande voor Nick en Charlie. Ze hebben veel meegemaakt in de tijd sinds hun ontmoeting (een eerste crush, het ontdekken van hun seksualiteit en uiteindelijk het uit de kast komen bij familie en vrienden – die niet altijd even begripvol reageren), maar altijd hebben ze elkaar. Nu ze eindelijk die vier belangrijke woorden tegen elkaar gezegd hebben, probeert Charlie zijn moeder over te halen om hem bij Nick te laten slapen. Maar Nick gaat volgend jaar naar de universiteit, waardoor alles op het punt staat te veranderen.

Nick en Charlie overwegen in dit deel de volgende stap, precies op de oprechte en warme manier die we van Alice Oseman gewend zijn. En wat helemaal leuk is: Alice heeft aangekondigd dat deel 5 niet het laatste deel in de serie zal zijn; er komt nog een zesde boek in de onvergetelijke wereld van Nick en Charlie! En natuurlijk is seizoen drie van de serie op Netflix momenteel in de maak.

Je kan de Nederlandse editie van Heartstopper 5 nu alvast reserveren, dan weet je zeker da tje straks gelijk in dit heerlijke verhaal kan duiken!

Meer in deze rubriek

Foto van boek Check & Mate, geschreven door Ali Hazelwood. Er staat een schaakbord voor.

Vers van de pers: Check & Mate!

De liefde is aan zet in het YA-debuut van TikTok-favoriet Ali Hazelwood. 

Foto van boek Thin Air, geschreven door Kellie M. Parker

Vers van de pers: Thin Air!

Thin Air is een nieuwe bloedstollende thriller vol bizarre wendingen. 

Reserveer nu Check & Mate

Verschijnt gelijk met de Engelse editie

Heb jij Heartstopper al gelezen?

Nu seizoen 2 van Heartstopper op Netflix staat, snappen wij dat je echt niet kan wachten om meer te weten over Nick en Charlie!

Pages

Meer in deze rubriek

Foto van boek Check & Mate, geschreven door Ali Hazelwood. Er staat een schaakbord voor.

Vers van de pers: Check & Mate!

De liefde is aan zet in het YA-debuut van TikTok-favoriet Ali Hazelwood. 

Foto van boek Thin Air, geschreven door Kellie M. Parker

Vers van de pers: Thin Air!

Thin Air is een nieuwe bloedstollende thriller vol bizarre wendingen. 

Reserveer nu Check & Mate

Verschijnt gelijk met de Engelse editie

Heb jij Heartstopper al gelezen?

Nu seizoen 2 van Heartstopper op Netflix staat, snappen wij dat je echt niet kan wachten om meer te weten over Nick en Charlie!

Exclusief fotoboek van Billie Eilish!

Verschijnt op 11 mei 2021

Reserveer nu Hof van zilveren vlammen!

Verschijnt tegelijkertijd met de Engelse editie

Alles over Midnight Sun

Het gloednieuwe boek van Stephenie Meyer is overal verkrijgbaar!

Stagiair gezocht!

Kom jij ons team versterken?

Midnight Sun komt eraan!

Is het al 4 augustus?

Ken jij het Premium Lezersprogramma al?

Ontvang een boek in ruil voor een online recensie!

De ballade van slangen en zangvogels is verschenen!

Klik hier voor nieuwtjes, leuke extra's en meer!

Actie Hongerspelen-prequel verlengd!

Tot eind mei korting scoren op De ballade van slangen en zangvogels!

Daniëlle Bakhuis is auteur voor 3PAK!

Samen met Pepijn Lanen en Johan Fretz schrijft ze het Boekenweekgeschenk voor Jongeren.

Exclusief: fragment uit het eerste hoofdstuk van het nieuwe Hongerspelen-boek

Dit. wil. je. lezen.

Je gaat niet geloven wie de hoofdpersoon is in de nieuwe Hongerspelen...

CHECK. THIS. OUT.

Dwaalspoor wint eerste prijs Thrillers & More Beste Boeken 2019: Young Adult Vertaald

Dwaalspoor is de favoriet in de categorie Young Adult Vertaald!

YALFest-nieuws

We gaan helaas stoppen.

Deze boeken verschijnen dit voorjaar bij Best of YA!

Bekijk de titels uit onze nieuwe brochure

Reserveer nu het nieuwe Hongerspelen-boek!

Hardcover tijdelijk met korting

Stem op De executie en Match!

Leestip voor de Jonge Jury!

Nieuwe poëziebundel Het zout uit je ogen

Gedichten over vlinders in je buik én gebroken harten

Nu in de winkel: 10 blind dates

Het perfecte boek voor de feestdagen! 

De executie Danielle Bakhuis

De executie is Leestip voor de Jonge Jury!

Je kunt vanaf 1 januari stemmen!

Marketingstage vanaf februari 2020

Hoog in de toren, tussen de boeken!

Het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis

Ben jij klaar voor Clownsnacht

betrothed

De nieuwe Kiera Cass!

Verschijnt 5 mei bij Best of YA!

Zo heet het nieuwe Hunger Games-boek!

Check snel hoe het nieuwe boek eruit ziet!

Danielle Bakhuis komt naar YALFU

Je kunt Clownsnacht er exclusief kopen!

boeken_buddy_en_danielle

Het is Boekenweek voor Jongeren!

Komen Buddy en Daniëlle ook bij jullie langs?

Het schaduwjaar

Het eerste hoofdstuk van Het schaduwjaar

Lees alvast het eerste hoofstuk!

In Nederland als eerste verkrijgbaar: Het Schaduwjaar

Hét YA-boek van dit najaar verschijnt 17 september!

Clownsnacht: het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis

Dit horrorverhaal kan je je nachtrust kosten…

YALFU - YA-festival in Utrecht!

Zondag 13 oktober in Utrecht!

UBHS boeken

Kom bij onze uitgeverij werken!

Meerdere vacatures bij Unieboek | Het Spectrum!

Boeken die de komende maanden verschijnen

Deze boeken moeten op je wish-list!

Het nieuwe boek van Buddy Tegenbosch

Bekijk hier de trailer van Match.

Nieuw deel in The Hunger Games-serie!

De prequel van De Hongerspelen verschijnt in mei 2020!

5 YA-boeken met LHBTI+-personages

YA-boeken in het thema van Pride maand.

Boeken voor op je juni-TBR

Drie mooie titels die deze maand bij Best of YA verschijnen.

Terugblik op YALFest!

Spot jij jezelf op de foto’s?

De executie, het nieuwe super spannende boek van Daniëlle Bakhuis

De executie ligt vanaf vandaag in de winkel!

Zonderling is voor het eerst verkrijgbaar op YALFest!

Koop als eerste het nieuwste boek van Laini Taylor.

Vijf verfilmde YA-boeken

Lees de boeken en kijk de films!

De executie verkrijgbaar op YALFest

Het nieuwe boek van Daniëlle Bakhuis is op YALFest exclusief eerder te koop!

Deze boeken verschijnen deze zomer bij Best of YA!

Maak maar vast plaats op je TBR-plank!

After Anna Todd image

After – de filmeditie door Anna Todd

Verschijnt vandaag bij Boekerij!

De vloek van de Titaan graphic novel is er!

Beleef opnieuw een avontuur met Percy Jackson en zijn vrienden.

Alles wat je moet weten over YALFest

Het duurt nu niet lang meer tot de vierde editie YALFest. Ben jij er klaar voor? 

Marvel fans opgelet!

Geïllustreerde YA vol spanning, romantiek en superkrachten.

De nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous

H@ck - Het instituut ligt vanaf vandaag in de winkel! 

'Wat zou Martin doen?" ligt nu in de winkel!

Aanrader voor de fans van 'The Hate U Give' en 'Zij en ik'. 

Infernal devices ligt nu in de winkel!

Het derde deel van de ´Mortal Engines´ serie van Phillip Reeve is vanaf nu verkrijgbaar. 

'Zij en ik'op leeslijst van Queerboeken.nl

Voor Valentijnsdag lanceren De Leescoalitie en COC Nederland de website Queerboeken.nl.

Lees het winnende verhaal van de Best of YA Winter Schrijfwedstrijd!

De uitslag is bekend!

Must-read voor fans van The Hate U Give: Wat zou Martin doen?

Fan van The Hate U Give? Mis dit boek niet!

Marketingstage bij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum vanaf februari

Wij zoeken een marketingstagiair Lifestyle & Non-fictie! 

Het nieuwe Best of YA-magazine is verschenen!

Vanaf eind januari ligt het nieuwe magazine in de boekhandel! 

Marketingstage Best of YA vanaf februari in Amsterdam

Wij zoeken een collega voor in ons nieuwe pand in Amsterdam!

Deze boeken verschijnen in het voorjaar bij Best of YA!

ZO. VEEL. MOOIE. BOEKEN. <3 

Kom naar YALFest 2019 met deze fantastische auteurs!

Heb jij je ticket al? 

Voor je winter-TBR: Predator’s Gold

Lees het spannende vervolg op Mortal Engines!

NIEUW: Voor het laatst gezien

Deze mysterieuze thriller moet je lezen!

Stem op Warcross voor het Chicklit.nl Young Adult boek van het jaar!

Heb jij al gestemd op dit geweldige boek?

De Eliminatie genomineerd voor Vlaamse boekenprijs

Breng nu je stem uit en win een boekenpakket!

Kom 23 september naar YALFU met Buddy Tegenbosch

YA-liefhebber? Hier moet je bij zijn! 

mortal engines

Dit wordt de sensatie van het najaar!

Duik in de sensationele wereld van Mortal Engines

Het najaar van Best of YA

Het wordt een groot YA-feest!

We gaan Aru Shah en het einde van de tijd uitgeven!

Je vindt een voorproefje in Apollo 3. De brandende doolhof!

Dit zijn de nieuwe boeken van Best of YA

Zo kom je de zomer wel door

Alles over YALFest 2018

Heb jij je tickets al in huis?

We <3 de boekhandel

Bookstore Day 2018: vier de boekhandel!

De allernieuwste Sarah Pinborough

Lees nu al het eerste twee hoofdstukken van Het Dodenhuis

Stage tussen de kinder- & YA-boeken

Kom je vanaf september stage bij ons lopen?

'De bliksemdief' graphic novel

Er komt een nieuwe Riordan aan!

Best of YA-magazine

Het eerste magazine van 2018 is uit, haal hem nu gratis op in de boekhandel!

De leukste Kinderboeken en Best of YA

Stagiair(e) gezocht!

Ben je gek op lezen en heb je een vlotte pen? 

Stagiair(e) gezocht

Voor de marketing van Best of YA en De leukste kinderboeken!

Dit zijn ze! De nieuwe Best of YA titels

Deze boeken verschijnen vanaf februari 2018!

Lees het eerste hoofdstuk van 'De edele'

Het nieuwste boek van Taran Matharu!

Hoera, 'Bemind' is verschenen!

Het Huis van de Nacht is terug!

YALFest twan=

Achter de schermen bij YALFest

Blog: Hoera, de kaartverkoop is van start gegaan!

Schrijvers zijn bedriegers

Laure Eve geeft schrijftips.